Архів категорії: Новини

Фінансова звітність 2012 року

Фінансова звітність 2012

Деталі фінансової звітності за 2012 рік можна скачати за посиланнями нижче:

Аудиторський висновок незалежної аудиторської фірми

Додаток до Положення (стандарту) бухгалтерського обліку 4

Додаток до Положення (стандарту) бухгалтерського обліку 2 “Баланс”

Звіт про власний капітал за 2012 рік

Звіт про фінансові результати за 2012 рік

Примітки до річної фінансової звітності за 2012 рік

prodavat-zalog

Навіщо продавати, якщо можна закласти?

prodavat-zalog_main

З проблемою непередбачуваних витрат або нестачі коштів сьогодні знайомий чи не кожний пересічний мешканець України.  Почуття фінансової нестабільності, обмеження витрат, і що вже казати про ці довготривалі дні до такої очікуваної зарплати…

Згідно проведених соціологічних досліджень понад 2/3 українців щомісячно користуються різноманітними позиками, без яких не можуть звести «дебет з кредитом», проте в кожному із видів позик є як свої переваги, так і недоліки:

-          банківський кредит, що набув популярності на початку 2000-х, поступово втрачає свою клієнтську групу. Причиною цьому є вплив таких факторів, як тривалий термін розгляду кредитних заявок з відсутністю гарантій на позитивне рішення, об’ємний пакет документів для подання клопотання, необхідність одного чи навіть двох фінансових поручителів з тим же пакетом документів, згоди  дружин (чоловіків) на участь в данному процесі. І навіть, якщо позичальник витримує цей «документально-часовий» марафон ,то після видачі коштів наступає другий тур розчарувань – комісії та додаткові витрати. Комісія за видачу готівки, за розгляд кредитної заявки, страхування життя, щомісячна комісія, платний інтернет та мобільний банкінг (як правило, в форматі «добровільно-примусово»). Це далеко не повний перелік витрат, які можуть виникнути в процесі отримання банківської позики, не кажучи вже про космічний розмір пені та штрафних санкцій за порушення умов договору. Крім того, далеко не всі знають, що прострочений кредит на суму навіть в 1000,00 грн. дає банку підставу накласти арешт на все майно що належить позичальнику і в судовому порядку отримати право на його реалізацію з метою повного погашення кредиту (звичайно ж різницю між вартістю майна та заборгованістю в комплекті з судовими та іншими витратами повертають позичальнику, проте реалізація здійснюється за ціною, що значно поступається ринковим аналогам);

-           кредитні спілки – це взагалі абсурд, з тими ж комісійними що в банку, лише вдвічі більшими та і процентна ставка варіюється в межах 50-80% річних, і то не на залишок заборгованості а на загальну суму. Не має значення чи будете Ви погашати позику на другий день після отримання чи будете сплачувати по графіку до кінця терміну дії договору – сума буде однаковою. Є серед кредитних спілок і чимало цікавих представників, які користуючись певними пробоїнами в нашому законодавстві, ледь не на вході оголошують Вам позитивне рішення щодо отримання значної суми під неймовірно низькі відсотки, проте Вам необхідно «лише» сплачувати щомісячно платежі за позикою, яку ще не отримали поки не дійде Ваша черга на отримання коштів. Сплативши декілька таких платежів Ви рано чи пізно допускаєте прострочення платежу. Про це в договорах як правило прописано мініатюрними буквами з ребусом зносок з одного пункту договору на інший, а зміст полягає в тому що в такому випадку договір стає автоматично розірваним і сторони претензій одне до одного не мають. Як наслідок – втрачений час та гроші.

-          позика в родичів (знайомих) – на перший погляд найкраща (як правило без відсотків, без застави). Проте не варто забувати, що як би там не було, людина, яка Вас виручила, згодом може попросити про послугу, яку  з тих чи інших причин Ви б не хотіли виконувати. Ну і звичайно ж не варто забувати про розповідь на тему «на що мені потрібні гроші», яка згодом по «зіпсованому телефону» з невідомими Вам «ліричними відступами та епічними додатками» розійдеться по Вашому оточенню, і однозначно залікових балів до Вашого іміджу не додасть;

-          позики ломбардів – на сьогодні, мабуть, найбільш оптимально збалансований вид споживчої позики для фізичних осіб: рішення приймається миттєво, не важлива кредитна історія, немає комісій, відсотки платяться на фактичний залишок і за фактичну кількість днів користування коштами, гнучкий графік погашення надає змогу сплачувати тривалий період лише відсотки, а основну суму боргу – тоді, коли є така можливість, конфіденційність, мінімальний пакет документів, відсутність потреби в фінансовому поручительстві,  відсутність ризику втрати іншого належного Вам майна (крім заставного), тощо.

Мережа відділень «Просто Ломбард» в Івано-Франківську та Івано-Франківській області, крім  вищеперерахованого, пропонує клієнтам акційні кредитні продукти, наприклад:             «Соціальна позика», яка на сьогоднішній день не має аналогів на території України,  високий рівень обслуговування кваліфікованими експертами-оцінювачами, які допоможуть підібрати Вам найбільш оптимальний варіант кредитування. Стереотип про те, що ломбард скуповує речі за безцінь вже давно втратив свою актуальність, адже наша основна мета – надання якісних (в повному розумінні цього слова) позик для населення.

Отож, якщо у Вас є потреба в коштах і є коштовне майно, яке б Ви хотіли зберегти, задайте собі запитання – «НАВІЩО ПРОДАВАТИ, ЯКЩО МОЖНА ЗАКЛАСТИ?»

Соціальна позика

Соціальна позика


Вперше на території Івано-Франківській області мережа «Просто Ломбард» презентує нову зручну та вигідну програму кредитування під заставу – «Соціальна позика»

Безумовними перевагами даного продукту є:
революційно низька відсоткова ставка за користування коштами – лише 0,5% в день від отриманої суми;
тривалий термін кредитування – до місяця з можливістю продовження терміну дії договору, за умови погашення нарахованих відсотків;
швидкість оформлення договору та видачі коштів – 5-10 хвилин Вашого часу.

Для отримання «Соціальної позики» необхідно прийти в одне з наших відділень, мати при собі паспорт, чи інший документ що посвідчує особу (водійське посвідчення, пенсійне посвідчення, тощо) та предмет застави (виріб із золота).

Сума позики встановлюється в межах від 200,00 до 500,00 гривень. При цьому вартість застави повинна щонайменше у двічі перевищувати суму позики.

Простіше кажучи, за отриману позику в розмірі 200,00 гривень Ви будете сплачувати лише 1 гривню за кожен день користування наданими Вам коштами.

Запрошуємо Вас особисто оцінити переваги «Соціальної позики», адже з нами завжди ПРОСТО, завжди ЗРУЧНО та завжди ВИГІДНО.

Цікаві факти

Цікаві факти


Наприкінці 18-го століття модно було прикрашати абсолютно здорові зуби золотими коронками. Наявність блискучих зубів також підкреслювала і високе матеріальне положення власника.

***
Якщо сплавити в ціле весь світовий запас золота (32 тис. тон) то в результаті можна отримати куб зі стороною лише 12 метрів.

***
Золотий злиток, розміром із сірникову коробку можна розкатати на лист розміром із тенісний корт.

***
В Таджикістані політикам заборонено мати золоті зуби.

***
В Південно-Африканській республіці видобувають 2/3 всього світового золота.

***
Найбільший золотий самородок на планеті – «Бажаний гість», був знайдений в Австралії у 1869 році. Його вага склала близько 71 кг.

***
В 1799 році Конрад Рід знайшов у себе на фермі 8-ми кілограмовий злиток золота і на протязі 3 років використовував його як підставку до дверей, поки його батько не продав злиток місцевому ювеліру за 3,50 дол. США. Після того як Рід дізнався про реальну вартість знахідки (понад 100 000,00 дол. США) відкрив першу у США золотокопальню.

***
Найбільший у світі смарагд був виявлений у Бразилії 1974 року. Його вага становила 28 кілограмів. Найвідомішими каменями даної породи є: смарагд «Могол», вагою 217,8 карат, з вигравіруваними текстами молитов; мадагаскарський «Смарагдовий Будда», вагою 3 600 каратів з вирізаною статуеткою Будди; «Президент» вагою 1 200 грамів, названий на честь колишнього президента Росії Б. Єльцина і «Фігура Грифона», вагою 1 422 грами.

Цікаві поради

Цікаві поради

Золотим кулонам, сережкам, ланцюжкам, каблучкам можна надати блиску, опустивши їх в підсоложену воду на 2-3 години (1 чайна ложка цукру на стакан води), після чого протерти їх м’кою тканиною.

Потемнівші від часу золоті та позолочені вироби можна повернути до блиску, натиранням цибулевим соком. Через 2 години після натирання необхідно промити прикраси водою і протерти м’якою тканиною.

Якщо Ваша прикраса потемніла, або ж на ній з’явилися плями, необхіно потримати її у мильному розчині з нашатирним спиртом (5-10 крапель спирту на стакан води) на протязі 20 хвилин, після чого промити і висушити. Ніколи не залишайте прикраси мокрими! Золоті ланцюжки зручно мити у пляшці, поштовхуючи до того часу поки не зникне бруд.
Бруд з позолоченої поверхні видаляють ватним тампоном, змоченим у скіпідарі або єтиловому спирті.