Про компанію

Про компанію

Раді вітати Вас на нашому сайті!

Наша компанія заснована в 2009 році. Ми — молода компанія динамічно розвиваємо мережу відділень у Західному регіоні. Успіх компанії ґрунтується на якості надання фінансових послуг населенню. Звертаючись в Просто Ломбард клієнт може бути впевнений , що обрав найвигідніші умови кредитування. Всі відділення «Просто Ломбарду» оснащені необхідним обладнанням для точного визначення проби ювелірних виробів, що може збільшити суму кредиту, якість обслуговування підтримується на високому рівні кваліфікованими, спеціально навченими експертами-оцінювачами.

Ми прагнемо надати фінансову послугу вищого ґатунку для всіх наших клієнтів. І для цього ми керуємося наступним:

- Клієнт завжди правий. Ми намагаємося зрозуміти кожного як самого себе!!!!!!
- Несемо відповідальність за якісну та відповідну оцінку Ваших цінних речей, а також за їх схоронність.
- Пропонуємо 100% від оціночної вартості предметів застави з дорогоцінних металів, що є рідкістю на ринку фінансових послуг.
- Пропонуємо гнучку систему умов кредитування як для постійних клієнтів, так і для новачків.
- Дотримуємося лояльності у випадках коли у клієнта труднощі в погашенні позики.

ПТ «Просто Ломбард Владико С.В. і компанія» – компанія заснована в 2009 році і на сьогоднішній день являє собою сітку відділень в містах Івано-Франківської області.
Перед собою ми поставили просте завдання. Розвиток як кількості відділень так і якості обслуговування наших клієнтів. Просте рішення фінансових затруднень клієнтів, комфорт в обслуговуванні, широкий спектр послуг, індивідуальний підхід до кожного клієнта, надійність зберігання заставлених речей, кваліфікована оцінка предметів застави – це прості принципи нашого успіху. Ми розуміємо кожного нашого клієнта.
В психології людини сформувалась асоціація, що в ломбарди треба звертатись за фінансовою допомогою виключно з безвиході в відчаї. Що може бути гіршого за заставлений так необхідний робочий ноутбук, любимий телефон, чи цифровий фотоапарат, або ж фамільні ювелірні цінності.
«Просто Ломбард» довів – співпрацювати з нами просто і на взаємовигідних умовах. Наша перевага перед іншими кредиторами – нам не потрібно документів підтверджуючих платоспроможність клієнта або його фінансового, сімейного стану, довірених осіб, тільки документ засвідчуючий особу. Швидке обслуговування, видача кредиту в лічені хвилини і кваліфікований персонал приємно здивують кожного нашого клієнта.
Всі відділення «Просто Ломбарду» оснащені необхідним обладнанням для точного визначення проби ювелірних виробів, що може збільшити суму кредиту, якість обслуговування підтримується на високому рівні кваліфікованими, спеціально навченими експертами-оцінювачами, а всі відносини між ломбардом і клієнтом регулюються виключно взаємовигідними умовами закріпленими договором застави.
Тому, коли виникла необхідність отримати фінансовий кредит, легко зробити декілька простих речей:
- просто прийти в найближче відділення нашого ломбарду;
- просто мати з собою документ засвідчуючий особу та предмет застави;
- просто визначитись з терміном на який вам необхідно отримати кредит;
- просто отримати кредит на необхідний вам термін.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>